Peřík

Ing. Martina Volková
Mexická 32
712 00 Ostrava-Muglinov

596 245 031
603 175 739
perik@perik.cz

Služby a výroba

Renovace peří - praní a čištění

Firma Peřík renovuje peří na německém technologickém zařízení LORCH. Nejdříve se peří vyčistí - to znamená odpráší, pak putuje peří do vodní lázně. Pak se peří vyždímá, vysuší se ve speciální sušičce a na konci technologického procesu v chladící komoře, se současně provádí desinfekce peří UV zářením. Z chemie se u celého procesu používají pouze avivážní prostředky. Celý proces renovace trvá cca 50 minut a linka najednou zpracuje 4 kg peří. Pokud zákazník chce peří pouze vyčistit, vynechává se proces praní a ždímání. Každá zakázka, to znamená každý jednotlivý zákazník, se renovuje vždy odděleně.

Šití ložních péřových výrobků

Firma Peřík dále provádí šití polštářů, polštářků, prošívaných přikrývek, dvojpřikrývek a duchen. Prošívané přikrývky šijeme v 5 druzích (viz. fotogalerie). Dle přání zákazníka jsme schopni ušít i atypické míry ložních výrobků. Plnění prošívaných přikrývek se provádí ručně (nikoliv na rámech), aby se zamezilo přešití peří a tím i brzké popraskání švů. Tímto je také dána záruka vysoké kvality našich výrobků.

Zákazníkům nabízíme výběr širokého sortimentu sypovin, cca. 25 druhů, v různých barvách a vzorech.

Nové výrobky

Firma Peřík vyrábí i nové ložní péřové výrobky. Tyto výrobky zhotovujeme dle individuálních objednávek. Jako náplň používáme pouze kvalitní husí peří.

Rozšířili jsme sortiment:

  • přikrývky, podložky a polštáře z vlny
  • přikrývky, polštáře a podložky z dutého vlákna
  • spacáky z dutého vlákna

Nabízíme také prodej luxusního ložního povlečení.

Šití ložního povlečení

Firma Peřik v roce 2004 také rozšířila svůj sortiment poskytování služeb o šití ložního povlečení.

Odvoz a dovoz výrobků, zasílání na dobírku

Firma Peřík volí individuální přístup k zákazníkovi. Dle přání zákazníka a na základě individuální dohody odvezeme a po renovaci dovezeme jim objednané výrobky. Zákazník si vybírá dle vzorků sypkovin a podle fotodokumentace prošívané přikrývky, polštáře atd. Tuto službu odvoz dovoz pro invalidy a důchodce v Ostravě a okolí provádíme zdarma.

Zákazníkům nabízíme možnost zaslání výrobků na dobírku.

Aktuální ceny sdělíme na váš dotaz telefonicky či e-mailem.

Copyright © 2004 Jiří Chmel - WWW design